Mateřská škola - Fotogalerie


2023/2024


2022/2023

Pasování předškoláků

Knihovna Dobříš - Sovičky

Vypouštění motýlků

Pavučiny a pavoučci u Vlaštovek

Domácí mazlíčci v MŠ

Dětský den

Putování světem - Sovičky

Ekocentrum Loutí

Hasiči v MŠ, IZS

Hra na zahrádce

Výlet do Šestajovic

Studánková víla

Pohádka o autíčku

Velikonoční pečení

MŠ na statku ve Slapech

Hrajeme divadlo: Paleček a jeho kamarádi 

Karneval v MŠ

Veselá kytara

Tři králové
6. 1. děti ze Soviček zazpívaly tradiční tříkrálovou koledu ve všech třídách naší školy. Koleda neminula ani školní kuchyni a nakonec si zazpívaly také s Vlaštovičkami. Snad se tak všem dobře povede a budeme zdrávi :-).

Vánoční nadílka od anděla 

Besídka 2022

Divadélko v MŠ - O vánočce, která se nechala pojistit proti připálení 

Užíváme sněhu, jsme nadšení!

Vánoční tvoření u Vlaštoviček

Mikuláš ve školce

Keramika v MŠ

Martin na bílém koni
10.11. se všechny děti z MŠ i ZŠ vydaly na louku pod VRÚ ve Slapech, kde nás čekalo milé překvapení. Ač o den dříve, přijel k nám Martin na bílém koni. Podělil se s žebrákem o svůj plášť (tak, jak praví legenda), převyprávěl dětem svůj příběh a zase odjel. Děti ve třídě Soviček vyráběly lampičky, pekly svatomartinské rohlíčky a paní učitelka Magda jim zahrála pohádku. Snad si sníh přivoláme... 

Naše Tvoření - Kde bydlíme
V týdnu od 31.10. jsme se věnovali našemu domovu - co pro nás znamená? Už víme co je adresa, známka a umíme si představit putování dopisu. Mohli jsme si hodit dopis do schránky, to byl zážitek! Také jsme si povídali o rodinných tradicích, proč slavíme Dušičky a trochu jsme si "zastrašili" v kostýmech. Děti byly moc šikovné.

Bezpečný pes

Divadlo ŠUS
13.10. jsme zhlédli vystoupení loutkového divadla ŠUS. Protože došlo z technických důvodů k náhlé změně programu, nakonec nám bylo zahráno představení "Červená Karkulka". Dětem se představení líbilo, byly šikovné a aktivně pomáhaly Karkulce i panu loutkoherci zvládnout trable s vlkem. 

22.9. se děti vydaly plnit indiánské úkoly na tradiční "Indiánskou stezku", která završila téměř dva týdny příprav
v obou třídách MŠ. Malým indiánům se dařilo, takže je na závěr navštívila opravdová indiánka s indiánem. Byl to velký zážitek a všem rodičům, kteří s námi prožili akční dopoledne velice děkujeme.  


Naše další fotografie - Základní škola, Školní družina